NDP niet tegen onderwijsvernieuwing maar wel tegen het doorstroombeleid; vraagt daarom spoedvergadering aan

NDP-parlementariër Melvin Bouva. Foto: SR Herald
Shoeket logo

Bron: ABC

18 Augustus 2023 18:32

Voor mij lezen

De NDP-fractie heeft een spoedvergadering aangevraagd over de onderwijsvernieuwing en de actuele situatie binnen het onderwijs. Zo stelt de oppositiepartij dat er geen rekening is gehouden met de vele belemmerende factoren, die van invloed zijn op leerlingen, leerkrachten en ouders.

Door onvoldoende interacties zouden vooral ouders de kluts zijn kwijtgeraakt op de leerprestaties van hun kinderen. Het regent hierover klachten.

De NDP heeft geen bezwaar tegen de onderwijsvernieuwing. Dit benadrukt fractielid Melvin Bouva, die tevens zitting heeft in de vaste commissie voor Onderwijs, Wetenschap en Cultuur.

Bekijkt origineel bericht ⇒

Meer actueel