De Communicatiedienst Suriname (CDS) heeft bevestigd dat vicepresident Ronnie Brunswijk niet aanwezig was op de Regeringsraadvergadering (RRV) van woensdag 2 augustus.
De CDS schrijft: In het persbericht dat gisteren naar u verzonden is “Regering neemt belangrijke besluiten tijdens RRV”, staat per abuis vermeld dat vicepresident Ronnie Brunswijk ook aanwezig was bij de RRV. Dit gegeven is niet juist.
Het Directoraat Volkscommunicatie (DVC) van het Kabinet van de Vicepresident liet gisteren in een persbericht weten dat Brunswijk niet in Paramaribo was tijdens de gehouden regeringsvergadering. Brunswijk moest volgens het DVC wegens dringende redenen naar het binnenland vertrekken. Het DVC zei deze onjuiste berichtgeving vanuit de CDS te betreuren.