|
Terry Suknanan met zijn Twa twa bij het scoreboard. Hij is de 'overall' kampioen van het PZO 'Februari toernooi'. |
|
De Park Zangvogel Organisatie (PZO) in Nickerie heeft op zondag het 'Februari toernooi' met succes afgesloten. Het goed opgekomen publiek was getogen naar het Parkveld voor het bijwonen van de finalewedstrijden van de PZO.
Op het Parkveld werd er ruim 4 weken geleden en wel op 19 februari een aanvang gemaakt met dit toernooi, waaraan 42 vogels meededen in de categorieën van de Twa twa, 16, Pikolet 10, en Rowti 16. De kampioen bij de Twa twa werd Terry Suknanan, bij de Picolet Toni Katisa en bij de Rowti, Siefaaid Ishaak.
De competitieleider, Sifried Enjoem bedankte de organisatie en alle deelnemers voor hun inzet en gaf te kennen dat het eerstvolgende toernooi in april zal worden gehouden, tijdens Pasen.
De volledige rangschikking
Twa Twa
Kampioen is geworden Terry Suknanan 224 slagen
Semi kampioen Radjesh Datadien 56 slagenHoogste score in het toernooi heeft Terry Suknanan behaald met 229 slagen.
Picolet
Kampioen is geworden Toni Katisa 79 slagen
Semi kampioen is Marvin Amatngasoerie 0 slagen
Rowti
Kampioen werd Siefaaid Ishaak 5 slagen
Semi kampioen is geworden Hoesman Salarbaks 0 slagen.