Een familie uit Nederland voert elk jaar sociale projecten uit in Suriname. Diverse instellingen, tehuizen en behoeftige personen worden bedacht met honderden levensmiddelenpakketten, tuingereedschappen, voeding enz.
Dit keer hebben ze iets bijzonders georganiseerd. Op zaterdag 21 mei 2022 hebben ongeveer 150 kinderen van het Lotjeshuis, Huize Campagne, Kinderhuis Samuel, Hoop voor Kinderen en Nos Casitas een hele leuke middag gehad in Torarica. De achtertuin en de bankethal werden omgetoverd tot een unieke plek met kinderspelen, schminken, clowns, goochelaars, een dj, popcorn, suikerspin, lekker eten, bewegen en dansen; een leuke en chique aangeklede middag voor deze kindertehuizen.
Vele van de kinderen hadden gehoord over Hotel Torarica maar het nog nooit bezocht; precies dat was mede het doel van de familie. Op zondag 22 mei zijn ouderen- en bejaarden tehuizen een swinging lunch-plus aangeboden te Shadien aan de Anton Dragtenweg. Hierbij waren aanwezig 150 seniorenburgers van het Emmahuis, Huize Ashiana, Para Relax, Fatima Oord en Huize Margriet. Met lekker eten, attracties werd dansend op de tonen van een Kasekoband o.l v. Cooman deze middag afgesloten.
OHM dankt deze families Farid en Fazia Habib en Mohamed Ajoeb uit Nederland voor hun frequente donaties aan weeskinderen, bejaarden en sociaal-zwakkeren. Ook met hun ondersteuning van de gedachte van geef een hengelstok (tuingereedschappen) i.p.v. vis zodat armen duurzaam zelf in hun levensonderhoud voorzien.