Mannen die elkaar met houwer en kapmes aanvielen aangehouden 

Shoeket logo

Bron: Waterkant

26 April 2022 03:00

Voor mij lezen

Romerito P. (30) en Rodney B. (31), die elkaar afgelopen week met een houwer en een kapmes aanvielen, zijn zaterdag door de politie in Suriname aangehouden en in verzekering gesteld.

De mannen kennen elkaar van het cellenhuis. Ze waren ooit samen ingesloten voor een misdrijf toen er ruzie tussen hen ontstond. Het gaat om een slepende ruzie die nu al bijkans 3 jaar duurt.

Elke keer wanneer ze elkaar tegenkomen, ontstaat er een vechtpartij. De laatste keer trok de ene een houwer en haalde de andere een kapmes te voorschijn en dreigden ze elkaar daarmee te lijf te gaan.

Beide mannen deden na elke vechtpartij steeds aangifte tegen elkaar bij de politie van Nieuwe Haven. De politie heeft de twee aangehoord en na overleg met het Surinaamse Openbaar Ministerie in verzekering gesteld.

Bekijkt origineel bericht ⇒

Meer actueel