Ondernemers uitgaanscentrum sommen hun problemen op

Shoeket logo

Bron: Starnieuws

18 November 2021 07:52

Voor mij lezen
loading foto
previous Minister Riad Nurmohamed van Openbare Werken met een delegatie in het uitgaanscentrum. (Foto: OW) next


Bedrijven in het uitgaanscentrum kampen al geruime tijd met problemen. Het ontwateringssysteem in het gebied functioneert niet optimaal, veiligheid laat te wensen over, afval wordt vaak laat opgehaald, oude gebouwen voldoen niet aan hedendaagse eisen en zijn aan renovatie toe. De ondernemers hebben hun hart gelucht bij het bezoek van minister Riad Nurmohamed van Openbare Werken (OW), aan de binnenstad van Paramaribo.

Bij het bezoek heeft Nurmohamed gesproken met de algemeen directeur van Royal Torarica, Dave Boucke. De situatie is tijdens deze ontmoeting uitgebreid in kaart gebracht, waarbij alle issues die zich in die bewuste omgeving afspelen, werden voorgelegd aan de minister en zijn delegatie. Nurmohamed werd tijdens dit werkbezoek vergezeld door zijn adviseurs, directeuren van verschillende directoraten, onderdirecteuren en andere stafleden.

Nurmohamed heeft de klachten aangehoord en aangegeven er alles aan te zullen doen om de problemen op te lossen, meldt de voorlichting van OW.

Bekijkt origineel bericht ⇒

Meer actueel