Santokhi bevestigt dat hij met Brunswijk gesprek had

Shoeket logo

Bron: Starnieuws

10 Januari 2020 05:58

Voor mij lezen
loadingfoto
previous VHP-voorzitter Chan Santokhi next


VHP-voorzitter Chan Santokhi en ABOP-leider Ronnie Brunswijk hadden donderdag een ontmoeting met elkaar. De VHP-topman om een reactie gevraagd, zegt aan Starnieuws dat er regelmatig gesprekken worden gevoerd met oppositiepartijen om opties over samenwerking op Ressortraadsniveau te bespreken. 

Er is van gedachten gewisseld met Brunswijk over samenwerking in het binnenland, zegt Santokhi. Hij merkt op dat het geen geheime gesprekken zijn. 

Verschillende politieke leiders, onder wie Paul Somohardjo, voorzitter van Pertjajah Luhur hebben opgeroepen om met elkaar samen te werken, in elk geval op het niveau van ressortraad. Om de president in De Nationale Assemblee te kunnen kiezen, is twee derde meerderheid nodig. Indien de gekwalificeerde meerderheid niet gehaald wordt, moet de Verenigde Volksvergadering de doorslag geven. 
Bekijkt origineel bericht ⇒

Meer actueel