Pomba en Tijndal heersen ook op Bigi Broki Waka

Shoeket logo

Bron: De Ware Tijd

5 Januari 2020 12:17

Voor mij lezen

PARAMARIBO - Janiek Pomba en Irene Tijndal hebben zondag de 10K Bigi Broki Waka gewonnen. Pomba deed dat met een tijd van 0:36:01 bij de mannen, terwijl Tijndal een tijd van 0:49:14 klokte bij de vrouwen. “Ik heb dit niet verwacht, want hier was ik vorig jaar zesde geëindigd. En de concurrentie was toch wel groot deze keer”, aldus Pomba bij de finish van de 17e editie van het evenement.

De afgelopen maanden hebben Pomba en Tijndal weten te domineren op de lange afstand. En ook wisten ze de Srefidensi Marathon op hun naam te schrijven. "Het wordt sowieso een goed jaar", zegt de 19-jarige Pomba verder als hij wordt geconfronteerd met zijn prestaties. Vijfvoudig winnaar Lionel D'andrade van Guyana eindigde op de tweede plaats bij de mannen met een tijd van 0:36:38 en Shaquille Pikintio op de derde plek met een tijd van 0:37:38.

Bij de vrouwen eindigde Angela Assang uit Hong Kong op de tweede plek met een tijd van 0:50:25, terwijl Eva Decaluwé op de derde plek eindigde met een tijd van 0:50:28. Tijndal dankt God voor de winst op de 10K. "Ik kende de overige deelnemers niet en heb op mijn eigen kracht de 10K gedaan. Ik dank de Almachtige voor de kracht en gezondheid. Hij heeft mij geholpen met alles", aldus Tijndal.

De winnaars van de 10K kregen van de organisatie SRD 2000 de nummer twee kreeg SRD 1500 en de nummer drie SRD 1000. De winnaars bij de 5K kregen van de organisatie een bedrag van SRD 1000 de nummer twee kreeg een bedrag van SRD 750 en de nummer drie een bedrag van SRD 500. Volgens de organisatie is alles goed verlopen en er hebben meer dan 5500 mensen deelgenomen aan de wandel en trimloop.

Bekijkt origineel bericht ⇒

Meer actueel