Man mishandelt ex-vriendin

Shoeket logo

Bron: De Ware Tijd

23 Augustus 2024 17:33

Voor mij lezen

PARAMARIBO M.V. is woensdag door de politie van Livorno opgesloten. De man heeft maandag zijn ex-vriendin enkele klappen in het gezicht toegebracht toen ze haar dochter ophaalde. Een zus van hem kwam tussen beiden en wist erger te voorkomen.

Omdat de 29-jarige M.V. duidelijk maakte dat hij nog niet klaar is met de zaak, besloot de 38-jarige S.V. aangifte te doen. De vrouw is tijdens de relatie meermalen door de man mishandeld.

Tegenover de politie verklaarde het slachtoffer dat ze af en toe wanneer zij naar het werk moet haar kindje naar de vader brengt. Toen zij maandag haar dochtertje na het werk ophaalde, vroeg zij M.V. het meisje klaar te maken en naar buiten te brengen, aangezien zij zich niet goed voelde.

De vader gaf aan dat hij dat niet zou doen en dat haar gezondheidstoestand niet zijn probleem is. S.V. besloot daarop maar naar binnen te gaan en haar dochter mee te nemen. De ex-vriend slingerde haar heel wat verwijten naar het hoofd toe en ging over tot de mishandeling.

Bekijkt origineel bericht ⇒

Meer actueel