‘Op eigen risico’ wordt nieuwe show Roué Verveer

Roué Verveer komt in maart 2025 met 'Op eigen risico', maar zal eerst Curaçao en Suriname trakteren op 'Gewoon Roué'. [Foto: privécollectie]
Shoeket logo

Bron: De Ware Tijd

21 Mei 2024 17:12

Voor mij lezen

door Steven Seedo

Verveer heeft zaterdag ‘Gewoon Roué’ voor de laatste keer gespeeld in Nederland. Hij richt nu zijn blikken op Curaçao en vervolgens Suriname. Op Curaçao heeft hij twee shows op 7 en 8 juni, terwijl hij voor Suriname vijf heeft gepland, waarvan die van 14 en 15 juni al zijn uitverkocht.

“Ik heb zin om mensen keihard te laten lachen”

De kaarten van de andere drie dagen gaan ook hard. “Dat voelt lekker aan. Ik heb zin om mensen keihard te laten lachen”, reageert de komiek tegenover de Ware Tijd.

Hij vindt het te vroeg om te praten over eventuele extra shows in Suriname, maar laat wel de deur op een kier. “Laten we eerst deze vijf show uitverkopen en dan kijken naar de mogelijkheden.”

‘Gewoon Roué’ is “een zeer bijzondere show” geworden vertelt de Surinaams-Nederlandse cabaretier en stand-upcomedian aan de krant. Het was niet alleen zijn tiende cabaretshow, maar ook de eerste die werd genomineerd voor de cabaretprijs Poelifinario.

Het is, aldus Verveer, ook de show geworden met de meeste bezoekers – meer dan 75.000 – ooit sinds hij stand-upcomedy doet. Tijdens de try-outs voor ‘Gewoon Roué’ verloor de komiek zijn moeder, die nog in Suriname woonde. Daardoor moest hij na drie weken een ongeplande pauze inlassen.

Bekijkt origineel bericht ⇒

Meer actueel