Vijftal gepakt voor beroving en gijzeling pension manager

Deze heren worden verdacht een beroving te hebben gepleegd bij een pension. De manager werd ook tegen zijn wil meegenomen. [Foto: KPS]
Shoeket logo

Bron: De Ware Tijd

15 April 2024 04:04

Voor mij lezen

PARAMARIBO — Het Regio Bijstandsteam Paramaribo (RBTP) heeft vrijdag op diverse locaties de vijf verdachten aangehouden. De mannen zijn betrokken geweest bij een beroving en gijzeling. De manager van een pension te Santo Dorp is tegen zijn wil in zijn eigen voertuig meegenomen.

Dit is in de nacht van dinsdag op woensdag gebeurd. Het gaat om; P.M. (29), O.S. (24), L.B. (32), D.R. (38) en G.C (33). Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn de vijf verdachten hangende het onderzoek in verzekering gesteld. De afdeling Kapitale Delicten is belast met het verdere onderzoek.

Bekijkt origineel bericht ⇒

Meer actueel