door Shanavon Arsomedjo
PARAMARIBO — “Na 24 december staan alle dagen tot en met 31 december gelijk aan de zaterdag, dus feesten we erop los. Ook wij doen daar gezellig aan mee en zien mede-feestgangers dat ook keihard doen. Dus koersen wij op 28 december allemaal richting Zsa Zsa Zsu, waar de speciale ‘Paisa Phek Owru Yari Edition’ wordt gehouden”, vertelt Jivi Malhoe van Anything International aan de Ware Tijd.
Zijn organisatie sluit het jaar af met haar welbekend Hindostaanse feest. De line-up is gevarieerd; er zijn liveoptredens, maar ook dj’s V-do, Insane en Kuyken die de avond zullen zegenen met hun muziek. De Surinaamse bands Goodvibezz en No Merxi zullen de sfeer verhogen en speciaal uit Nederland komen de speciale gasten Lucky Singh met zijn gouden stem en Soca King Sandesh Sewdien.
“Kom feesten, laat niets je tegenhouden en zorg ervoor dat je op tijd bent”
‘Paisa Phek’ – letterlijk ‘strooi met geld’ – wordt na lange tijd weer gehouden in een club. “Mis dit dus niet, want de toegang is geheel gratis! De deuren gaan om tien uur ’s avonds open en we feesten door tot bam!” aldus Malhoe. “Kom feesten, laat niets je tegenhouden en zorg ervoor dat je op tijd bent.” Het feest heeft als leeftijdsgrens achttien jaar.