Arwien Bhagwandas in top 20 op WK Dammen in Polen

Shoeket logo

Bron: Starnieuws

11 December 2023 04:55

Voor mij lezen
Op het Wereldkampioenschap Rapid Dammen in Polen, was Suriname voor het eerst vertegenwoordigd. Federatie Meester Arwien Bhagwandas heeft deelgenomen aan een algemeen WK Rapid. Dit is een versneld tempo van het damspel, gespeeld met een speeltempo van 15 minuten + 5 seconden per zet. Bhagwandas scoorde na 9 rondes in het Zwitsers systeem 11 punten en veroverde de 17e plek in een deelnemersveld van 74 spelers. Hij won 4 partijen, speelde 3 remises en verloor 2 partijen.

Aan het WK Rapid Dammen namen in totaal 74 spelers deel van over de hele wereld, onder wie 9 internationale grootmeesters, 4 internationale meesters, 15 Federatie Meesters en 2 kandidaat-federatie meesters.

De Nederlandse grootmeesters Jan Groenendijk en Martijn van IJzendoorn werden Wereldkampioen en Semiwereldkampioen na een intense strijd in de laatste ronde, waarbij Groenendijk IJzendoorn verrassend versloeg voor het wereldkampioenschap. Grootmeester Artem Ivanov uit Ukraine werd demi wereldkampioen.
Bekijkt origineel bericht ⇒

Meer actueel