‘Student Housing Campus Village behoeft aanpak’

Onderwijsminister Henry Ori heeft vorige week de Student Housing Campus Village bezocht. Hij installeerde ook direct het nieuwe stichtingsbestuur. [Foto: CDS]
Shoeket logo

Bron: De Ware Tijd

4 December 2023 20:02

Voor mij lezen

PARAMARIBO — “De Student Housing Campus Village heeft inderdaad aanpak nodig.” Dat zei Wandana Algoe-Pultoo, die nieuwe voorzitter van het stichtingsbestuur. Volgens haar moet de gehele campus village meer bekendheid genieten, vooral onder studenten uit de districten. “Aan hen moet zeker ruimte geboden worden.”

De plek biedt ongeveer driehonderd studenten huisvestingsmogelijkheid, schrijft de Communicatiedienst Suriname. Op de campus staan volledig ingerichte twee- en vierpersoonskamers, een cafetaria, gymaccommodatie, wasruimte en studiekamer.

“De OWC-minister kijkt uit naar de verdere ontwikkeling van de campus in het belang van de studenten”

Algoe-Pultoo stelt dat de mogelijkheden moeten worden bekeken om de campus effectief en efficiënt te beheren. Zij is net als minister Henry Ori van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur (OWC) de mening toegedaan dat er meer activiteiten moeten worden georganiseerd op het complex om de bekendheid van de Student Housing Campus Village te vergroten.

De voorzitter, Vikash Koendanlal (secretaris), Naushad Ali Bhikhie (penningmeester) en de leden John Sandriman en Lucina Pengel werden op 30 november door Ori geïnstalleerd. Het nieuwe bestuur zal zich de komende twee jaar inzetten om de campus village naar een hoger niveau te tillen.

(lees verder onder de foto)

OWC-minister Henry Ori en directeur Bennanon met de bestuursleden van de stichting Student Housing Campus Village. [Foto: CDS]

Ori bedankte het oud-bestuur onder leiding van Max Apapoe, dat volgens hem goed werk heeft verricht. De bewindsman zegt dat hetgeen dat bestuur heeft achtergelaten moet worden gecontinueerd en geoptimaliseerd. Hij voegde eraan toe dat de problemen die spelen hem bekend zijn en moeten worden opgelost. De OWC-minister kijkt uit naar de verdere ontwikkeling van de campus in het belang van de studenten.

Hij merkte op dat er heel wat uitdagingen zijn, zoals betaalbare huur voor de studenten, het afbouwen van de ruimte en vooral het exploiteren hiervan, door meer activiteiten te organiseren op de campus. Volgens de bewindsman moet het optimale uit de faciliteit worden gehaald. Hij vroeg het nieuwe bestuur om middels marketing en reclame het bestaan van deze studentenhuisvesting meer bekendheid te geven.

Bekijkt origineel bericht ⇒

Meer actueel