60-jarige man kapt moeder en twee kinderen

Bron: Starnieuws
1 November 2018
16:45
Bij aankomst in de woning trof de politie van Rijsdijk de moeder en haar zoon aan met kapverwondingen. Ze werden beiden naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis vervoerd. Operatief ingrijpen was noodzakelijk bij de moeder, terwijl de jongen na behandeling naar huis mocht.
Na een zoekactie is het meisje met zware verwondingen langs de weg aangetroffen, meldt de afdeling Public Relations van de Politie. De tiener is geopereerd in het ziekenhuis en is opgenomen. Guno T. die een bekende is van de politie, is om 14.00 uur aangehouden.
De politie tast nog in het duister over het motief van de daad van de 60-jarige man. Volgens buurtbewoners heeft hij nauwelijks twee weken geleden een woning in de buurt gekraakt.